خدمتی نوین و مؤثر در درمان کلیه مشکلات خلقی و رفتاری کودکان و بزرگسالان

سایت نوروفیدبک

تهران، خیابان پیروزی ، بین خیابان سوم و چهارم نیروی هوایی ، پلاک 125 ، ساختمان پزشکان ادیب ، طبقه سوم ،واحد 6 تلفن : 77478732
فلج مغزی ، تأخیر حرکتی

فلج مغزی

اگر کودک شما هنوز گردن نگرفته ، نمی نشیند یا حرکت نمی کند... عضلاتش سفت یا شل بوده تشنج میکند...
اختلال یادگیری

مشکلات یادگیری

اگر فرزند شما در نوشتن دیکته مشکل دارد، اگر متن کتاب را به سختی می خواند و یا در یادگیری ریاضی مشکل دارد...
اوتیسم

اوتیسم

اگر فرزند شماحرف نمی زند،اگر با شما و دیگران ارتباط برقرار نمی کند ...
مشکلات توجه و تمرکز

مشکلات توجه و تمرکز

اگر از حواس پرتی و عدم تمرکز فرزندتان رنج می برید،اگر کودک مدام بازی و فعالیت خود را تغییر می دهد، اگر کاری را تا آخر انجام نمی دهدو ...
دکتر اصغر کاظمی دکتری مشاوره و کارشناس کاردرمانی

دکتر اصغر کاظمی

مدیر کلینیک با بیش از 20 سال تجربه کار بالینی
مرکز کاردرمانی رویش

قوانین سایت مرکز کاردرمانی رویش:

مراجع گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهتر از خدمات سایت کاردرمانی رویش به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت کاردرمانی رویش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات کاردرمانی رویش است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کاردرمانی رویش از سوی مراجعین است.

قوانین عمومی:

کلیه اصول و قوانین " کاردرمانی رویش " منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر یا مراجع نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کاردرمانی رویش تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مراجع یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که به سایت کاردرمانی رویش مراجعه و اقدام به هرگونه استفاده از خدمات این سایت نماید . 

ارتباطات الکترونیکی: 

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت کاردرمانی رویش استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت  می‏‌کنید و یا به کاردرمانی رویش ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کاردرمانی رویش به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد ..

همچنین کاردرمانی رویش مجاز خواهد بود جهت اطلاع رسانی در خصوص خدمات جدید از طریق پست الکترونیکی، پیام کوتاه و سایر روشهای رایج اقدام نماید..

سیاست‏های رعایت حریم شخصی:

کاردرمانی رویش متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع نموده و حریم شخصی کاربران خود را محترم شمارد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کاردرمانی رویش ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئو های تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کاردرمانی رویش جزئی از اموال آن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کاردرمانی رویش است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کاردرمانی رویش محفوظ می‏‌دارد. . کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست خدمات، مشخصات کاری و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت کاردرمانی رویش و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای کاردرمانی رویش محفوظ است .

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما است www.Rooyeshot.com  پایگاه و ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم .کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

یادداشت و اظهار نظر:

کاربران گرانقدر متعهد می شوند، در صورتیکه قصد بیان نظر و دیدگاهی در خصوص خدمات کاردرمانی رویش و پاسخ به نظر کاربر دیگری دارند در نهایت احترام و پرهیز از استفاده از الفاظ زشت اقدام نمایند و در صورت مشاهده حق پیگرد قانونی برای سایت کاردرمانی رویش محفوظ می باشد.

حوادث غیر مترقبه:

در صورت بروز هرگونه حادثه غیر قابل پیش بینی نظیر سیل، زلزله، جنگ و امثالهم مسئولیتی متوجه کاردرمانی رویش نمی باشد.

حل اختلاف:

در مواردی نظیر سوء استفاده از سایت و محتوی آن و سایر موارد ذکر شده حق پیگیری قضایی برای سایت کاردرمانی رویش در هر مرجع ذیصلاحی بنا به صلاحدید مجاز می باشد.

 
ویزیت دکتر کاظمی(مدیریت مرکز)

بازی درمانی ، رویش دوباره