خدمتی نوین و مؤثر در درمان کلیه مشکلات خلقی و رفتاری کودکان و بزرگسالان

سایت نوروفیدبک

تهران، خیابان پیروزی ، بین خیابان سوم و چهارم نیروی هوایی ، پلاک 125 ، ساختمان پزشکان ادیب ، طبقه سوم ،واحد 6 تلفن : 77478732
فلج مغزی ، تأخیر حرکتی

فلج مغزی

اگر کودک شما هنوز گردن نگرفته ، نمی نشیند یا حرکت نمی کند... عضلاتش سفت یا شل بوده تشنج میکند...
اختلال یادگیری

مشکلات یادگیری

اگر فرزند شما در نوشتن دیکته مشکل دارد، اگر متن کتاب را به سختی می خواند و یا در یادگیری ریاضی مشکل دارد...
اوتیسم

اوتیسم

اگر فرزند شماحرف نمی زند،اگر با شما و دیگران ارتباط برقرار نمی کند ...
مشکلات توجه و تمرکز

مشکلات توجه و تمرکز

اگر از حواس پرتی و عدم تمرکز فرزندتان رنج می برید،اگر کودک مدام بازی و فعالیت خود را تغییر می دهد، اگر کاری را تا آخر انجام نمی دهدو ...
دکتر اصغر کاظمی دکتری مشاوره و کارشناس کاردرمانی

دکتر اصغر کاظمی

مدیر کلینیک با بیش از 20 سال تجربه کار بالینی
آرشیو خدمات بازدید: 3791 کد مطلب: 236   | آمار بازدید: 3790

طرح پوشش بیمه‌ای خدمات توانبخشی به زودی اجرایی می‌شود

بیمه خدمات توانبخشی
۱۳۹۳ دوشنبه ۵ آبان ساعت 07:58

 رئیس انجمن علمی کاردرمانی ایران ابراز امیدواری کرد که به دنبال برگزاری جلسه‌های منظم روسای انجمن‌های توانبخشی با سازمان بیمه سلامت امید است تا پایان سال جاری برنامه عملیاتی پوشش بیمه‌ای خدمات توانبخشی در کشور اجرایی شود.

دکتر مهدی علیزاده، در گفتگو با خبر مهر افزود: به دنبال تصویب تعرفه‌های درمانی سال ۹۳ ، جلسات منظمی در دو ماه گذشته با حضور انجمن‌های علمی گروه توانبخشی کشور،  گروه کارشناسی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، نماینده سازمان بهزیستی و نماینده سازمان بیمه سلامت برگزار شده است تا برنامه پوشش بیمه‌ای افرادی که تحت درمان‌های توانبخشی قرار دارند تدوین شود.

 وی با اشاره به اینکه تدوین برنامه‌ای جامع برای پوشش بیمه‌ای خدمات توانبخشی از مهمترین اهداف انجمن‌های علمی توانبخشی کشور بوده و در حال حاضر با پیگیری‌هایی که از سوی این انجمن‌ها صورت گرفته و مساعد بودن نظر متولیان دولتی به این خدمات بیمه‌ای،، امیدواریم تا پایان سال جاری این بیمه درمانی اجرایی شود.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، محل برگزاری این جلسات را وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی عنوان کرده و گفت: با توجه به هزینه‌های سنگین درمانی که خانواده‌های افراد دارای معلولیت و یا ناتوانی ذهنی و جسمی و اختلالات رشدی و عصبی نظیر اختلال اتیسم به دوش می کشند، اجرای برنامه یاد شده از ضروریات فعالیتهای بیمه سلامت در جامعه به شمار می‌رود.

دکتر علیزاده اظهار داشت: سنگینی هزینه‌های درمانی سبب شده است تا خود شخص وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و نماینده بیمه سلامت، مصر به ایجاد خدمات بیمه‌ای و تسریع در اجرای آن برای این گروه از افراد جامعه باشند.

دکتر علیزاده خاطرنشان کرد: به طور مثال هم‌اکنون خانواده یک کودک مبتلا به اختلال اتیسم بار سنگین هزینه درمانی ماهانه ۱۵ تا ۲۵ میلیون ریالی را به دوش می‌کشد و اگر نتواند این هزینه‌ها را برای درمان فرزندش مهیا سازد به طور حتم سرانجام فرزندش چیزی جر بیشتر شدن اختلالات ذهنی و دور شدن وی از جامعه نخواهد بود.

 
 

خدمات مرتبط با سایت


نام :  
نظر شما :  
کد امنیتی:  
 
   


ویزیت دکتر کاظمی(مدیریت مرکز)

انواع تست هوش

بازی درمانی ، رویش دوباره

نوروفیدبک ، انعکاس امید